Op voorraad
Balpen Vegetal Pen hardcolour
Balpen Vegetal Pen hardcolour, wit / geel
Balpen Vegetal Pen hardcolour — productfoto 14
Balpen Vegetal Pen hardcolour — productfoto 15
Balpen Vegetal Pen hardcolour — productfoto 16
Balpen Vegetal Pen hardcolour — productfoto 7
Balpen Vegetal Pen hardcolour, wit - wit
Balpen Vegetal Pen hardcolour, wit/zwart
Balpen Vegetal Pen hardcolour, wit / donkerblauw
Balpen Vegetal Pen hardcolour, wit / rood
Balpen Vegetal Pen hardcolour, wit / groen
Balpen Vegetal Pen hardcolour
Balpen Vegetal Pen hardcolour, wit / geel
Balpen Vegetal Pen hardcolour — productfoto 14
Balpen Vegetal Pen hardcolour — productfoto 15
Balpen Vegetal Pen hardcolour — productfoto 16
Balpen Vegetal Pen hardcolour — productfoto 7
Balpen Vegetal Pen hardcolour, wit - wit
Balpen Vegetal Pen hardcolour, wit/zwart
Balpen Vegetal Pen hardcolour, wit / donkerblauw
Balpen Vegetal Pen hardcolour, wit / rood
Balpen Vegetal Pen hardcolour, wit / groen

Balpen bedrukken Vegetal PLA duurzaam Europees

Artikelnummer: A53-LT87541
Maak jouw product - stap voor stap
Vanaf:  0,80

Verwachte Levertijd Friday May 2nd

Deze hardcolour pen is jouw milieuvriendelijke keuze voor promotieartikelen, perfect voor relatiegeschenken. Laat jouw bedrijfslogo op deze duurzame balpen bedrukken & maak een blijvende indruk.

Bestel en Upload jouw logo in de laatste stap

Ontvang digitaal voorbeeld binnen 1 uur

Tevreden? Dan pas begint het process

Productbeschrijving

Je zoekt een duurzame balpen.

De Balpen Vegetal Pen hardcolour is een milieuvriendelijke keuze.

De pen is gemaakt van biologisch PLA kunststof.

Dit artikel heeft een modern ontwerp.

De witte basis combineert met gekleurde onderdelen.

Toepassing & gebruik

Je gebruikt deze balpen voor diverse doeleinden.

De pen is ideaal voor promotieacties.

Deel hem uit op beurzen en evenementen.

Het is een passend geschenk voor zakelijke relaties.

Verenigingen kunnen de pen inzetten voor ledenwerving.

Logo & personalisatie

Je kunt de Balpen Vegetal Pen hardcolour personaliseren.

Voorzie de pen van jouw eigen logo of bedrijfsnaam.

Dit maakt de pen een krachtig marketingmiddel.

Jouw branding wordt zichtbaar bij elke notitie.

Neem contact met ons op voor de personalisatie opties.

Wij bespreken graag de mogelijkheden voor bedrukking.

Producteigenschappen

De balpen is vervaardigd uit PLA kunststof.

Dit biologische materiaal is duurzaam.

Je pen bevat een X20 vulling.

De inkt is blauwschrijvend.

De pen functioneert met een handig drukmechaniek.

Deze balpen is geproduceerd in Europa.

Je kiest uit diverse kleurcombinaties.

Beschikbare kleuren zijn wit-wit, wit/zwart, wit/donkerblauw, wit/rood, wit-geel en wit-groen.

Levering & productie

De levertijd van jouw bestelling is afhankelijk van de oplage.

Ook de gekozen bedrukking beïnvloedt de levertijd.

Wij hanteren een minimale afname voor dit product.

Dit garandeert efficiënte productie en personalisatie.

Wij informeren je graag over de exacte levertermijn.

Hidalgo Bags & More

Hidalgo Bags & More is jouw specialist in promotionele artikelen.

Wij bieden een breed assortiment aan producten voor jouw merk.

Naast pennen leveren we ook andere relatiegeschenken.

Denk hierbij aan tassen, kleding en sportartikelen.

In de categorie Pennen vind je vergelijkbare artikelen om te laten bedrukken.

Gewicht 12 g
Formaat
Lengte 13.7 cm

Beschikbare Kleuren

Wit-wit
wit/zwart
Wit / Donkerblauw
Wit / Rood
Wit-groen
Wit-geel

De kleuren op uw scherm kunnen afwijken van de werkelijke kleuren van het eindproduct.

Veelgestelde vragen over de Balpen Vegetal PLA bedrukken

Kan ik deze PLA balpen voorzien van mijn eigen logo of bedrijfsnaam?
Deze balpen is geschikt voor personalisatie met een eigen logo, tekst of bedrijfsnaam. Bekijk ons volledige aanbod in de categorie Pennen voor meer gepersonaliseerde opties.

Op welk deel van de Vegetal PLA balpen wordt de bedrukking aangebracht?
De bedrukking wordt doorgaans op de schacht van de pen geplaatst, wat het grootste en meest zichtbare vlak biedt. Zo is het logo goed zichtbaar tijdens dagelijks gebruik.

Wat bepaalt de doorlooptijd bij het bestellen van bedrukte PLA balpennen?
De doorlooptijd wordt beïnvloed door factoren zoals de oplage, de complexiteit van het ontwerp en de gekozen bedrukktechniek. Ook de aanlevertijd van het drukbestand speelt een rol in de totale productieplanning.

Welke bedrukkingstechniek wordt gebruikt voor de Vegetal PLA balpen?
Op PLA-kunststof wordt doorgaans zeefdruk toegepast, een techniek waarbij inkt direct op het materiaal wordt overgebracht voor een scherp en duurzaam resultaat. Deze methode wijkt af van bijvoorbeeld gravure, die geschikt is voor metaal of hard plastic.

Van welk materiaal is de Vegetal PLA balpen gemaakt en wat betekent dat in de praktijk?
De pen is vervaardigd uit biologisch PLA-kunststof, een materiaal op basis van plantaardige grondstoffen dat in Europa wordt geproduceerd. Dit maakt de pen een milieuvriendelijker alternatief voor conventionele kunststof pennen.

Voor welke zakelijke toepassingen zijn bedrukte Vegetal PLA balpennen geschikt?
Deze pennen worden ingezet als relatiegeschenk, uitgedeeld op beurzen en conferenties, of gebruikt bij ledenwerving door verenigingen. Zoekt u een duurzaam alternatief met een ander materiaal, bekijk dan ook de Gerecyclede balpen met logo gerecycled aluminium rPET.

Reviews
Nog geen reviews
Bedrukking

Digitaal OntwerpOns uitgebreide assortiment bestaat uit verschillende producten in verschillende maten en kleuren. Veel producten kunnen bedrukt worden met een 1-kleurige of meerkleurige opdruk.

Upload LogoUpload je logo direct na het plaatsen van je bestelling. Wil je liever eerst een gratis en vrijblijvend digitaal ontwerp ontvangen? Vraag dan eerst een offerte aan en upload je logo direct. Je ontvangt beide, geheel vrijblijvend!

Verlengde van de clip (max 8 x 22 mm)

180 graden van de clip (max 8 x 50 mm)

270 graden van de clip (max 8 x 50 mm)

90 graden van de clip (max 8 x 50 mm)

Op de clip (max 5 x 30 mm)

Verlengde van de clip (max 25 x 22 mm)

Verpakkings info
Totaal aantal per doos 200
Gewicht per doos 9.76 kg
Voorraad
Kleur huidige voorraad Nieuw Leverdatum
Wit-wit
-
wit/zwart
-
Wit / Donkerblauw
-
Wit / Rood
-
Wit-groen
-
Wit-geel
-

Vergelijkbare Artikelen

Bedrukbare bureau-agenda 6-talig met Balacron omslag

Artikelnummer: A24-264713

Kleuren:

Vanaf  3,75

Bedrukbare agenda 4-talig Balacron omslag A4

Artikelnummer: A24-265451

Kleuren:

Vanaf  4,75

Bedrukbare bureau-agenda 6-talig met FSC-papier

Artikelnummer: A24-265522

Kleuren:

Vanaf  4,95

Bedrukbare agenda 4-talig met imitatieleren omslag

Artikelnummer: A24-265713

Kleuren:

Vanaf  3,65

Philips OneBlade Pro 360 multigroomer met opdruk

Artikelnummer: A53-LT42288

Kleuren:

Vanaf  77,36

Bedrukbare zakagenda 6-talig imitatieleer A5

Artikelnummer: A24-264010

Kleuren:

Vanaf  2,45

Bedrukbare festival oordopjes met tracker en filter

Artikelnummer: A53-LT49753

Kleuren:

Vanaf  39,59

Neklint 2cm bedrukbaar | Polyester met musketonsluiting

Artikelnummer: A86-7009

Kleuren:

Vanaf  0,51

Bedrukbaar RPET Lanyard met Musketonsluiting 2cm

Artikelnummer: A86-7006

Kleuren:

Vanaf  0,66

Pluche kussenhoes 40x40 cm bedrukbaar met logo

Artikelnummer: A53-LT97230

Kleuren:

Vanaf  7,23

Gratis Digitaal Voorbeeld

Altijd zekerheid

Geleverd vanuit voorraad

Binnen 14 dagen

Betrouwbaar Betalen

100% Veilig

Goede Klantenservice

Hulp nodig? Geen probleem, bel, chat of mail ons gerust